Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb a analýzu prenosov. Súhlasím s používaním cookies. súhlasím

PGS-order propozície

Preambula


PGS-order je slovenský golfový amatérsky rebríček, ktorého cieľom je zvýšiť atraktivitu amatérskych golfových turnajov, priniesť súťaživým golfistom na Slovensku nový rozmer do ich hry v podobe širšieho porovnávania ich výkonnosti.PGS-order má ambíciu jednotlivé túry hodnotiť čo do kvality ich organizácie, zázemia a servisu, ktoré golfistom počas turnajov poskytujú a tiež športovú úroveň týchto podujatí.

 

V neposlednom rade je poslaním tohto projektu ďalšie rozširovanie radov golfistov na Slovensku, k čomu chce PGS-order prispieť svojou nezávislosťou a kvalitou a šírkou poskytovaných informácií záujemcom o golf.

 

PGS-order je živý organizmus, ktorý do budúcnosti v oblasti pravidiel zostavovania rebríčka, rozsahu ponúkaných štatistík a hodnotení bude reagovať na racionálne podnety a pripomienky golfovej verejnosti tak, aby sa stal organickou súčasťou golfového života na Slovensku.

 

Čítať PGS-order propozície

 

AVENIS Pro s.r.o.  beží na joomla   optimalizované pre Google Chrome, Firefox